O mașină a SPP în care se afla președinte Senatului, Anca Dragu, s-a ciocnit cu un troleibuz, pe strada Buzești

O mașină a SPP în care se afla președinte Senatului, Anca Dragu, s-a ciocnit cu un troleibuz, pe strada Buzești

Potrivit surseleor G4Media, de puține momente a avut loc un accident în București, pe strada Buzești. O mașină a SPP s-a ciocnit cu un troleibuz, iar președintele Senatului, Anca Dragu, era pasager în autovehicul.

„A fost testat conducătorul auto, rezultatul fiind negativ. După verificări, autovehiculul care rămăsese pe avarii a fost îndrumat legal”, transmit sursele G4Media.

Vom reveni cu informatii pe marginea acestui subiect


populare
astăzi

1 DEZVĂLUIRE Finlandezilor li s-a spus să nu-i mai bată pe americani, pentru că era „umilitor și demoralizant”

2 BREAKING O judecătoare, membră CSM, dă în vileag caracatița clientelismului din sistemul de Justiție

3 BREAKING Priviți până unde a ajuns această spioană a Rusiei! / Mai mult, e asociată cu consulul onorific al României la Hamburg, Klaus Rainer Kirchhoff

4 VIDEO Priviți, viitorul s-a plimbat pe străzile din Davos....

5 Alimentul pe care celebrul medic Irinel Popescu îl recomandă pentru protejarea ficatului. Alcoolul și zahărul în exces fac mult rău