O mulţime de motociclete şi ATV-uri confiscate de poliţia din New York au sfârşit zdrobite sub şenilele unui buldozer - VIDEO

„Motocicletele şi ATV-urile nu sunt doar o pacoste şi fac deranj, dar sunt şi extrem de periculoase. Le vedem tot timpul şi le auzim tot timpul noaptea. Vedem cât de multe trec pe străzile noastre. Şi vrem să fie clar că acest lucru este inacceptabil”, a declarat Eric Adams, primarul New York-ului.

Dacă apreciezi acest articol, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like mai jos:

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...