O mulţime de motociclete şi ATV-uri confiscate de poliţia din New York au sfârşit zdrobite sub şenilele unui buldozer - VIDEO

„Motocicletele şi ATV-urile nu sunt doar o pacoste şi fac deranj, dar sunt şi extrem de periculoase. Le vedem tot timpul şi le auzim tot timpul noaptea. Vedem cât de multe trec pe străzile noastre. Şi vrem să fie clar că acest lucru este inacceptabil”, a declarat Eric Adams, primarul New York-ului.

Dacă apreciezi acest articol, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like mai jos:

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...