O nouă şedinţă privind evaluarea şi prezentarea măsurilor de gestionare a epidemiei de COVID-19, la Cotroceni

Preşedintele Klaus Iohannis va avea, miercuri, la Palatul Cotroceni, o şedinţă de evaluare şi prezentare a măsurilor cu privire la gestionarea epidemiei de COVID-19, la care vor participa prim-ministrul Ludovic Orban, ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, şi şeful Departamentului pentru Situaţii de Urgenţă, Raed Arafat.

Potrivit Administraţiei Prezidenţiale, şedinţa va avea loc la ora 15,00. AGERPRES


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 Hopa, ce avem noi aici?