O nouă şedinţă privind gestionarea epidemiei de COVID-19 la Palatul Cotroceni

Preşedintele Klaus Iohannis va avea, joi, o nouă şedinţă de lucru privind gestionarea epidemiei de COVID-19, la care vor participa prim-ministrul interimar, Nicolae Ciucă, ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, şeful Departamentului pentru Situaţii de Urgenţă, Raed Arafat, şi coordonatorul campaniei naţionale de vaccinare împotriva noului coronavirus, dr. Valeriu Gheorghiţă.

Potrivit Administraţiei Prezidenţiale, şedinţa de lucru va avea loc la Palatul Cotroceni, de la ora 13,00. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?