O șoferiță a intrat cu mașina într-o poartă de la sediul Guvernului

Poliția Capitalei a fost sesizată, vineri seară, că o femeie în vârstă de aproximativ 40 de ani s-a izbit cu mașina de una dintre porțile de acces ale Guvernului, au anunțat oficiali ai DGPMB.

La fața locului au fost trimise echipe ale Brigăzii Rutiere și polițiști din cadrul Secției 1 Poliție, care efectuează cercetări în vederea stabilirii cauzelor și condițiilor care au condus la producerea evenimentului.

Conducătoarea auto a fost transportată la spital pentru evaluare de specialitate.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?