O unguroaică se plânge că nu-şi poate găsi un loc de muncă pentru că este prea sexy

O tânără de 22 de ani din Budapesta, Ungaria, care a cheltuit aproape 80.000 de euro pe intervenţii chirurgicale, se plânge de faptul că nu-şi poate găsi un loc de muncă din cauza aspectului său fizic.

Barbara Luna Sipos, o tânără de 22 de ani din Budapesta, şi-a dorit mereu să arate precum o păpuşă Barbie şi a făcut numeroase operaţii estetice pentru a-şi îndeplini dorinţa. Potrivit acesteia, fostul ei soţ a cheltuit aproape 80.000 de euro pentru intervenţiile ei chirurgicale, scrie Profimedia.

Cu toate astea, aspectul său fizic nu i-a adus numai avantaje, susţine Barbara. Ea se plânge că nu-şi poate găsi un loc de muncă din cauză că este „prea sexy“ şi că bărbaţii „nu pot sta în preajma ei“.

Barbara Luna Sipos a mai povestit că atunci când era mică obişnuia să se joace cu păpuşile, visând să ajungă să arate ca una dintre ele. Prima operaţie estetică pe care a făcut-o a fost când avea doar 17 ani.





populare
astăzi

1 „A devenit partidul capitalistului” / Sfârșitul unuia dintre cei mai importanți actori politici care au dominat România din 1990?

2 VIDEO „Vom face un referendum și vom câștiga. Ne vom lua țara înapoi”

3 O informație care dă fiori...

4 „Oricum mă duc, hai să mor în ale mele, să fiu măreț!”. Dialog cutremurător cu Mircea Lucescu, înainte ca tehnicianul să intre in comă

5 „Armata SUA a dus la capăt una dintre cele mai îndrăznețe operațiuni din istorie” / Pilotul american prăbușit în Iran a fost salvat. Operațiune de coman…