Omul de afaceri George Becali, la DNA

Omul de afaceri George Becali s-a prezentat, marţi, la sediul Direcţiei Naţionale Anticorupţie.

Întrebat de jurnalişti dacă va fi pus sub învinuire, Becali a răspuns "ba da", continuând ironic: "Mi-e frică, tremur de frică pentru că am spălat bani cu nepotul, că s-au dus banii din contul meu în contul lui nepotu-meu, de la nepot la mine în cont".

Surse judiciare au precizat, pentru AGERPRES, că Becali a venit la DNA pentru a fi audiat într-un dosar privind transferul unui teren, caz în care este implicat şi nepotul acestuia Vasile Geambazi. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?