Parcarea Sălii Palatului, arhiplină cu mașinile de lux ale liderilor PSD

Parcarea Salii Palatului a fost plina astazi cu masinile luxoase ale liderilor PSD care au participat la Congresul Extraordinar. Este vorba de autoturisme care valoareaza zeci de mii de euro, scrie  Ziare.com .

Majoritatea masinilor aveau pe parbriz insemne ale unor institutii publice, autorizatii de parcare emise de Senat sau Camera Deputatilor. Alte masini aveau ecusoane ale unor delegatii PSD din teritoriu. Soferii liderilor PSD s-au plictisit ore bune in asteptarea politicienilor.

Deoarece nu aveau loc in parcare o parte dintre membrii PSD care au participat la congres si-au lasat masinile in parcarile de langa Ministerul Muncii, Ministerul de Interne si Ateneu.

 Iata mai jos cateva dintre masinile de lux ale liderilor PSD(Sursa foto: Ziare.com )












populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...