Paul Stănescu: Nimeni nu pleacă din partid

Vicepremierul Paul Stănescu a declarat vineri, la finalul şedinţei Comitetului Executiv, că nici un membru al PSD nu va pleca din partid, adăugând totodată că aceasta a fost "prima discuţie serioasă" şi "cu mult curaj" care a avut loc în CEx.

"Nimeni nu pleacă din partid. Este prima discuţie serioasă pe care o avem, şi cu mult curaj", a precizat Stănescu.

Membrii Comitetului Executiv Naţional al PSD au dat, vineri seara, un vot majoritar de încredere în favoarea preşedintelui partidului Liviu Dragnea. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?