Paule, e bună cafeaua de la Cotroceni? comisarul.ro vineri, 26 iunie 2020, 07:00 Distribuie Paule, e bună cafeaua de la Cotroceni? Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»