Pe această scursură de Iordache nu-l amendează nimeni că încalcă legea?

Pe această scursură de Iordache nu-l amendează nimeni că încalcă legea? Fotografia a fost făcută miercuri, în jurul orei 15.00, la Camera Deputaților. 

Foto
Foto (Clotilde Armand)

În perioada stării de alertă instituită din cauza pandemiei de COVID19 purtarea măştilor în spaţii închise este obligatorie. Cine nu respectă legea trebuie să plătească. Acum câteva zile Poliţia Română i-a amendat pe toţi miniştrii din fotografia de la aniversarea lui Ludovic Orban pentru că n-au purtat masca.



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”