„Pe unde mergem noi rămâne istorie” / Români dezlănțuiți pe manele, în inima Greciei

Un videoclip a devenit viral pe internet prezentând distracția maximă a unui grup de români în cunoscuta insulă grecească Zakynthos.

Astfel, aflați pe un vas, în largul mării, compatrioții noștri s-au distrat copios pe ritmuri de manele, interpretate de Florin Salam sau Luis Gabriel.

Evident, videoclipul a provocat o sumedenie de reacții, multe fiind aprobatoare.

„Pe unde mergem noi rămâne istorie”, „Peste tot suntem la fel”, „Românii au talent”, ”Bravo, românii mei”, au fost doar câteva dintre acestea, conform Adevarul .


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O informație interesantă