Peste două luni se va declanșa o mare criză financiară la nivel global! Țineți de bani, oameni buni, vine Apocalipsa!

Peste două luni se va declanșa o mare criză financiară la nivel global! Țineți de bani, oameni buni! Amplitudinea crizei va fi uriașă, asemănătoare cu situația înregistrată după cel de-al război mondial! Avertismentul a fost făcut într-un cerc restrâns, în Parlamentul European, de cancelarul german Angela Merkel.

Ceea ce fac imbecilii din PSD în acest moment, în România, cu presiunile absolut demente pe bugetul țării, este de-a dreptul criminal.

Oameni buni, țineți de bani, că vine Apocalipsa!


populare
astăzi

1 VIDEO Noi imagini din liniștitul Dubai...

2 VIDEO Ne arestează dacă dăm așa ceva?

3 De citit... / Câte secrete ca ăsta o mai avea Rusia în lume?

4 Așa o fi?

5 Operațiunea urmează să înceapă de duminică / PSD forțează plecarea lui Bolojan și a USR din Guvern: „Nu se mai poate cu ei. Bolojan e totuna cu USR”