PNL şi PDL au depus la Cameră moţiunea simplă „Ministerul MTO - minciună, taxare, oprirea economiei”

PNL şi PDL au depus, marţi, la Camera Deputaţilor moţiunea simplă intitulată „Ministerul MTO - minciună, taxare, oprirea economiei”, a anunţat în plenul acestui for legislativ deputatul PNL Eugen Nicolăescu.

PNL şi PDL au depus la Cameră moţiunea simplă „Ministerul MTO - minciună, taxare, oprirea economiei” (Imagine: Bogdan Maran/Mediafax Foto)

Biroul Permanent al Camerei Deputaţilor urmează să stabilească data la care această moţiune va fi dezbătută de către deputaţi.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...