Poliţiştii fac cercetări pentru a-i depista pe cei care au spart geamurile sediului PSD Sector 6

Poliţiştii fac cercetări vineri la sediul filialei PSD Sector 6, după ce trei geamuri ale clădirii au fost sparte.

Poliţia Capitalei a anunţat că s-a primit o sesizare potrivit căreia la filiala Sector 6 a unui partid politic personalul a constatat la sosire, în jurul orei 10,00, că trei geamuri ale sediului sunt sparte.

Cercetările vor fi efectuate de Secţia 21 Poliţie sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Sector 6 sub aspectul săvârşirii infracţiunii de distrugere. AGERPRES


populare
astăzi

1 Urmează Bolojan?

2 Întârzierea la A0 Nord / Lotul 3, finalizat abia în septembrie, ține blocat și Lotul 4

3 REVOLTĂTOR Comisia Europeană cere extinderea contribuției CASS asupra pensiilor pentru a face rost de bani pentru salariile bugetarilor!

4 Înalt oficial al Guvernului Bolojan, pus sub acuzare de DNA

5 Peste 60.000 de persoane au stabilit un record la Mogoșoaia: cel mai mare festival familial din Europa de Est