Poliţiştii fac cercetări pentru a-i depista pe cei care au spart geamurile sediului PSD Sector 6

Poliţiştii fac cercetări vineri la sediul filialei PSD Sector 6, după ce trei geamuri ale clădirii au fost sparte.

Poliţia Capitalei a anunţat că s-a primit o sesizare potrivit căreia la filiala Sector 6 a unui partid politic personalul a constatat la sosire, în jurul orei 10,00, că trei geamuri ale sediului sunt sparte.

Cercetările vor fi efectuate de Secţia 21 Poliţie sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Sector 6 sub aspectul săvârşirii infracţiunii de distrugere. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...