Poveste aproape ireală cu doi români, în Italia

Un român s-a trezit cu datorii de mii de euro după ce și-a pierdut buletinul acum 20 de ani. Ce s-a întâmplat de fapt și cum a fost totul posibil?

Un român s-a trezit cu datorii de mii de euro după ce și-a pierdut buletinul acum 20 de ani. Ce s-a întâmplat de fapt și cum a fost totul posibil?

Un român în vârstă de 40 de ani, rezident în Italia, s-a trezit cu o datorie de 807.000 de euro, după ce un conațional i-a furat identitatea acum 20 de ani și a trăit o „viață paralelă” acumulând datorii colosale în numele său.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...