Poveste aproape ireală cu doi români, în Italia

Un român s-a trezit cu datorii de mii de euro după ce și-a pierdut buletinul acum 20 de ani. Ce s-a întâmplat de fapt și cum a fost totul posibil?

Un român s-a trezit cu datorii de mii de euro după ce și-a pierdut buletinul acum 20 de ani. Ce s-a întâmplat de fapt și cum a fost totul posibil?

Un român în vârstă de 40 de ani, rezident în Italia, s-a trezit cu o datorie de 807.000 de euro, după ce un conațional i-a furat identitatea acum 20 de ani și a trăit o „viață paralelă” acumulând datorii colosale în numele său.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...