Premierul Cioloș, pe bicicletă înainte de participarea la Bucharest Forum

Premierul Dacian Cioloș a pedalat timp de câteva minute, joi dimineață, pe o bicicletă statică instalată în holul unui hotel din București, alăturându-se astfel unui grup de sportivi care participă la Marriott Cycling Challenge. "Nu am mai făcut asta de dimineață. Am reglat mai pe greu bicicleta", a mărturisit premierul.

Șeful Guvernului le-a urat succes sportivilor, după care s-a îndreptat spre evenimentul oficial la care era așteptat.

Dacian Cioloș participă, joi dimineață, la Bucharest Forum, eveniment organizat de Institutul Aspen. AGERPRES


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?