Premierul Dăncilă - întâlnire cu preşedintele Camerei Deputaţilor

Premierul Viorica Dăncilă a venit joi după amiază în biroul preşedintelui Camerei Deputaţilor, Liviu Dragnea.

Anterior, tot în biroul lui Dragnea a avut loc o întâlnire a preşedintelui Camerei Deputaţilor cu preşedintele Senatului, Călin Popescu-Tăriceanu, lider ALDE.

Discuţiile au durat mai bine de două ore. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?