Premierul Tudose spune că relația sa cu Liviu Dragnea este 'foarte bună'

Premierul Mihai Tudose a declarat, marți, că relația sa cu președintele PSD, Liviu Dragnea, este 'foarte bună', reiterând faptul că modificările aduse Codului fiscal vor intra în ședința de Guvern de miercuri.

 "E foarte bună", a spus Mihai Tudose, la Palatul Parlamentului, întrebat de jurnaliști despre relația sa cu Liviu Dragnea.

Tudose a reiterat faptul că modificările Codului Fiscal vor fi pe ordinea de zi a ședinței de Guvern de miercuri.

"Mâine este pe ordinea de zi. Nu votăm mâine? Votăm de astăzi?", le-a răspuns Tudose jurnaliștilor.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Asta e lumea în care am ajuns să trăim?

2 VIDEO Priviți, asta e lumea în care am ajuns să trăim...

3 „I-o fi luat Dumnezeu mințile?” / CTP îl critică pe Nicușor Dan pentru declarațiile despre numirile șefilor marilor parchete

4 „Nu apare în sistem și, neapărând în sistem, nu putea să fie pe nicio listă” / Explicațiile MAE în cazul fiicei lui Victor Ponta

5 Fiica lui Victor Ponta a ajuns în țară. Daciana Sârbu: „N-o să mă oprească nimic, nici măcar valul de ură și minciunile aruncate asupra mea”