Preşedintele Iohannis vizitează primul centru de vaccinare drive-thru din Bucureşti

Preşedintele Klaus Iohannis vizitează, joi, primul centru de vaccinare drive-thru din Bucureşti, organizat în Piaţa Constituţiei.

Potrivit Administraţiei Prezidenţiale, vizita şefului statului va avea loc la ora 14,00.

Centrul de vaccinare drive-thru din Piaţa Constituţiei a fost deschis joi dimineaţă . Acesta va funcţiona de luni până duminică, în intervalul 8,00 - 20,00, va dispune de patru fluxuri, iar vaccinul care va fi folosit este de la compania Pfizer. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?