Președinție: Generalul Marcel Opriș, trecut în rezervă

Președintele Klaus Iohannis a semnat miercuri decretul privind trecerea în rezervă a generalului Marcel Opriș, șef al Serviciului de Telecomunicații Speciale.

 Potrivit Administrației Prezidențiale, trecerea în rezervă a fost făcută la propunerea directorului Serviciului de Telecomunicații Speciale.

Tot miercuri, șeful statului a semnat decretul privind trecerea în rezervă a generalului maior cu două stele Ioan Balaure din STS.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?