Prilej de miștouri/„Îl duce la programul rabla”/Elicopter al Armatei Române, surprins într-o benzinărie

În urmă cu câteva zile, municipiul Focşani, dar şi zonele învecinate au fost survolate de multe elicoptere ale armatei.

Nu se întâmplă prea des să vezi o imagine cu un elicopter parcat într-o benzinărie. Şi totuşi la Focşani lucru acesta s-a întâmplat la o benzinărie de pe şoseaua de centură a municipiului, unde un autotren care transporta un elicopter al Armatei Române s-a oprit să alimenteze.

Imaginea a fost surprinsă de un localnic, care a dorit să împărtăşească momentul cu publicul de pe Facebook.

Evident, comentariile celor care au văzut trăsnaia nu s-au lăsat aşteptate: „Îl duce la programul “Rabla” sa i-a unul electric!!”, sau „Alimentează să plece în Ucraina să se bată cu Putin”, sunt doar două dintre mesajele spumoase după vizionarea imaginii.

Zilele trecute, Focşaniul şi zonele învecinate au fost survolate de elicoptere militare.



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas