Primarul Brașovului și ministrul Mediului, fără mască în aula Universității din Brașov

Primarul Brașovului și ministrul Mediului, fără mască în aula Universității din Brașov.

Primarul Scripcaru și ministrul Mediului nu au purtat ieri mască în Aula Universitara de la Brașov. După cum se poate vedea din poză, atât rectorul Ioan Abrudan cât și președintele Consiliului Județean au purtat.

Aula universitară un spatiu public inchis iar dupa lege trebuie amendati cei care nu poarta masca.



populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O informație interesantă