Primele imagini cu Anamaria Prodan și iubitul, în Centrul Vechi

Miercuri, 19 aprilie, la orele prânzului, impresara a fost surprinsă în vizită chiar la hotelul iubitului ei din Centrul Vechi, unde se pare că cei doi își consumă nopțile fierbinți. Îmbrăcată foarte sexy, într-un body de dantelă, Anamaria Prodan a ieșit din hotelul iubitului ei, însoțită de acesta. Cei doi porumbei se sorbeau din priviri și dragostea plutea în aer, dezvăluie click.ro .

Surse din anturajul celor doi au dezvăluit, pentru click !, că aceștia au o relație de aproape un an de zile. Ana locuiește, mai nou, în hotelul afaceristului, aceștia fiind nedespărțiți. Și noaptea de Paște, cei doi au petrecut-o tot în restaurantul afaceristului, alături de prietenii apropiați.





populare
astăzi

1 De citit...

2 Asta e de noaptea minții / „Administrația Trump practic imploră Iranul să vândă petrol”

3 SUA va prăbuși UE după modelul URSS?

4 „Sunt banii noștri, nu ai lor” / Averea colosală a familiei lui Viktor Orbán îi revoltă pe alegătorii maghiari

5 SURSE PSD a decis să nu mai continue guvernarea cu Ilie Bolojan. Social-democrații iau în calcul susținerea unei moțiuni de cenzură