Prințul Paul a ajuns la DNA Brașov

Prințul Paul a ajuns vineri dimineață la sediul DNA Brașov, însoțit de avocatul său. La intrarea în sediul DNA, el nu a mai dorit să facă niciun fel de comentarii.

Prințul Paul a fost externat joi de la Spitalul de Urgență Ploiești — unde se prezentase miercuri, acuzând afecțiuni cardiace — întrucât starea de sănătate a acestuia s-a ameliorat, a declarat purtătorul de cuvânt al spitalului, medicul Andrei Ilinca.

Prințului Paul i s-a făcut rău atunci când se îndrepta cu autoturismul personal spre Brașov unde urma să fie audiat de procurorii DNA într-un dosar privind retrocedările ilegale. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...