Prințul Paul a ajuns la DNA Brașov

Prințul Paul a ajuns vineri dimineață la sediul DNA Brașov, însoțit de avocatul său. La intrarea în sediul DNA, el nu a mai dorit să facă niciun fel de comentarii.

Prințul Paul a fost externat joi de la Spitalul de Urgență Ploiești — unde se prezentase miercuri, acuzând afecțiuni cardiace — întrucât starea de sănătate a acestuia s-a ameliorat, a declarat purtătorul de cuvânt al spitalului, medicul Andrei Ilinca.

Prințului Paul i s-a făcut rău atunci când se îndrepta cu autoturismul personal spre Brașov unde urma să fie audiat de procurorii DNA într-un dosar privind retrocedările ilegale. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...