Prințul Paul a ajuns la DNA Brașov

Prințul Paul a ajuns vineri dimineață la sediul DNA Brașov, însoțit de avocatul său. La intrarea în sediul DNA, el nu a mai dorit să facă niciun fel de comentarii.

Prințul Paul a fost externat joi de la Spitalul de Urgență Ploiești — unde se prezentase miercuri, acuzând afecțiuni cardiace — întrucât starea de sănătate a acestuia s-a ameliorat, a declarat purtătorul de cuvânt al spitalului, medicul Andrei Ilinca.

Prințului Paul i s-a făcut rău atunci când se îndrepta cu autoturismul personal spre Brașov unde urma să fie audiat de procurorii DNA într-un dosar privind retrocedările ilegale. AGERPRES


populare
astăzi

1 VIDEO Fosta soție, dezvăluiri dureroase despre partea întunecată a lui Péter Magyar, premierul ales al Ungariei

2 Un laș de care ar trebui să ne fie scârbă...

3 CULISE Ce ar pregăti Bolojan după ce președintele s-a înțeles cu Grindeanu

4 „Nu vom supraviețui”. Detaliul remarcat în fabricile auto din China le dă coșmaruri giganților auto

5 Voi vedeți asta? / Ministrul PSD al Agriculturii, cu o valiză Louis Vuitton de câteva mii de euro