PURCEAUA se dă VICTIMĂ: Eu am scris un manifest împotriva urii. Am primit „urări” ca fiica mea să fie violată

Oana Stancu, a declarat telefonic la Antena 3, că articolul ei adresat unui minor, fiicei jurnalistului Dan Tăpălagă, este "doar un manifest împotriva urii, împotriva celor care îndeamnă la ura impotriva Antenei 3 și a telespectatorilor ei, a bătrânilor [...] un manifest adresat copiilor noștri pentru a face o lume mai bună. Eu nu m-am luat de copilul nimănui. În loc de asta am primit și mai multa ură, am primit "urări" ca fata mea să fie violată...".

"Imi doresc pentru Ilinca, pentru fetele mele si pentru noi toți o lume fara ura. Cand va trece nebunia de pe internet sper ca si Tapalaga sa reciteasca textul meu si sa-l inteleaga...", a incheiat Oana Stancu.

Comentariile sunt de prisos....


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

3 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”

4 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

5 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”