Rareș Bogdan a luat foc după ce a aflat că slugoii lui Dragnea vor să compromită dosarul violențelor din 10 august!

Rareș Bogdan a luat foc după ce a aflat că slugoii lui Dragnea vor să compromită dosarul violențelor din 10 august!

Ce a scris jurnalistul pe Facebook:

„Este absolut socant! Chiar nimeni nu vede ce se intampla in aceasta tara?! E un sat fara caini? Alooooooo, un Individ si cei din jurul lui distrug o Tara si ii alunga pe cei ce nu ii aplauda...... Nu se poate..... simt din ce in ce mai mult ca lupt cu morile de vant si undeva, undeva la un un anumit nivel, cineva nu vede, sau pur si simplu refuza sa vada din prostie, nepasare sau din ticalosie..... DUREROS”


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”