Rareș Bogdan, mesaj de ultimă oră despre trendul din exit-poll-uri

Rareș Bogdan, mesaj de ultimă oră despre trendul din exit-poll-uri.

Ce a scris liderul PNL pe Facebook:

„E bine. E foarte, foarte bine in mai multe locuri decât speram. NU va opriți! Va fi o seara MARE.
La muncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. E șansa noastră uriașă sa pregătim Generalele in forța. Mobilizare maxima. Rupem! Nu va opriți pana la 21.00 deloc și PĂZIȚI apoi voturile. E la fel de important.”


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?