Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis

Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis. 

Ce a scris liderul PNL pe Facebook:

„Excepțională discuția de la Lac1 de astăzi de la 17.00 la 20.30 in prezenta Președintelui Klaus Iohannis și a Premierului Ludovic Orban. Efectiv cea mai buna si sinceră discuție din ultimul an. La 1 an de la câștigarea Alegerilor Europarlamentare ne pregătim de câștigarea Alegerilor Locale și Generale.”

Întâlnirea informală dintre președintele Klaus Iohannis și liberali a început la ora 17:00 și s-a încheiat în jurul orei 21.00. Din partea PNL, la întrevedere au participat Ludovic Orban, Violeta Alexandru, Florin Cîțu, Raluca Turcan, Gheorghe Falcă, Dan Motreanu, Robert Sighiartău, Rareș Bogdan, Vasile Blaga, Mircea Hava, Marian Petrache și Florin Roman.


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Rareș Bogdan: „De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR” / 1000 de membri PNL, în frunte cu Emil Boc, absentează de la congresul de userizare a PNL...

5 Viitorul Guvern Veștea / Marian Neacșu, vicepremier și la Interne, alături de lista completă a miniștrilor