Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis

Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis. 

Ce a scris liderul PNL pe Facebook:

„Excepțională discuția de la Lac1 de astăzi de la 17.00 la 20.30 in prezenta Președintelui Klaus Iohannis și a Premierului Ludovic Orban. Efectiv cea mai buna si sinceră discuție din ultimul an. La 1 an de la câștigarea Alegerilor Europarlamentare ne pregătim de câștigarea Alegerilor Locale și Generale.”

Întâlnirea informală dintre președintele Klaus Iohannis și liberali a început la ora 17:00 și s-a încheiat în jurul orei 21.00. Din partea PNL, la întrevedere au participat Ludovic Orban, Violeta Alexandru, Florin Cîțu, Raluca Turcan, Gheorghe Falcă, Dan Motreanu, Robert Sighiartău, Rareș Bogdan, Vasile Blaga, Mircea Hava, Marian Petrache și Florin Roman.


populare
astăzi

1 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

2 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

3 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”

4 DOCUMENT CNSAS / Cum a încercat regimul comunist să ascundă accidentul grav al Elenei Ceaușescu

5 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”