Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis

Rareș Bogdan, mesaj după întâlnirea cu președintele Iohannis. 

Ce a scris liderul PNL pe Facebook:

„Excepțională discuția de la Lac1 de astăzi de la 17.00 la 20.30 in prezenta Președintelui Klaus Iohannis și a Premierului Ludovic Orban. Efectiv cea mai buna si sinceră discuție din ultimul an. La 1 an de la câștigarea Alegerilor Europarlamentare ne pregătim de câștigarea Alegerilor Locale și Generale.”

Întâlnirea informală dintre președintele Klaus Iohannis și liberali a început la ora 17:00 și s-a încheiat în jurul orei 21.00. Din partea PNL, la întrevedere au participat Ludovic Orban, Violeta Alexandru, Florin Cîțu, Raluca Turcan, Gheorghe Falcă, Dan Motreanu, Robert Sighiartău, Rareș Bogdan, Vasile Blaga, Mircea Hava, Marian Petrache și Florin Roman.


populare
astăzi

1 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”

2 „Acum două luni fugea de funcția de premier, acum și-o dorește. A dus PSD la 13%”

3 Atacul iranian devastator asupra bazei navale americane din Bahrain: Noi dezvăluiri despre pagube și o reconsiderare strategică a SUA

4 Eugen Tomac explică de ce Nicușor Dan este considerat „pesedist”

5 O influenceriță, refuzată la îmbarcare de Lufthansa din cauza ținutei: „Ești dezbrăcată”