Regina Elisabeta a II-a nu va participa la ceremonia de la monumentul Cenotaph din cauza unor dureri de spate

Regina Elisabeta a II-a nu va participa duminică la ceremonia cu prilejul Remembrance Day de la monumentul Cenotaph, din Londra, din cauza unor dureri de spate, a anunţat biroul de presă al Palatului Buckingham.

''Majestatea sa este dezamăgită că va lipsi de la ceremonie'', a afirmat palatul într-un comunicat.

Ceremonia ar fi fost primul eveniment public la care suverana ar fi participat în persoană după ce medicii i-au recomandat să se odihnească ca urmare a unei nopţi de spitalizare luna trecută. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...