„Regina prefăcătoriei” va patrona două televiziuni

„Regina prefăcătoriei”, aflată în plin scandal de divorț cu antrenorul Laurențiu Reghecampf, se va implica de la 1 decembrie în două proiecte de presă.

Anunțul a fost făcut de jurnalistul Claudiu Giurgea, moderator la Realitatea: „Pe 1 decembrie, oameni buni, de Ziua Națională a României, familia Realitatea se mărește cu două proiecte: Realitatea Sportivă și Realitatea Star. Anamaria Prodan va fi acționar la ambele televiziuni și se va ocupa de tot ce ține de partea editorială”.

„Vor fi două televiziuni altfel decât orice există pe piață. Canalul de sport este altfel față de tot. E greu să te bați cu cabliștii, tu, ca un bebeluș. Dar o să vedeți că omul sfințește locul. Vom strânge o echipă frumoasă, fără pată. Mă întorc la prima dragoste, la presă. Vreau să fiu numărul 1. Mereu am crezut în puterea presei de a schimba orice și oricum. Cred în oamenii tineri și foarte bine pregătiți”, a declarat Anamaria Prodan.


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Rareș Bogdan: „De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR” / 1000 de membri PNL, în frunte cu Emil Boc, absentează de la congresul de userizare a PNL...

5 Viitorul Guvern Veștea / Marian Neacșu, vicepremier și la Interne, alături de lista completă a miniștrilor