Reportul la Loto 6/49 pentru tragerea de joi se situează la aproape 6,5 milioane euro

Reportul la Loto 6/49 pentru tragerea de joi se situează la aproape 6,5 milioane euro

Reportul la categoria I a jocului Loto 6/49 se cifrează la peste 28 milioane lei (aproximativ 6,5 milioane euro) pentru tragerea de joi, iar la Noroc este în joc un report cumulat în valoare de peste 1,28 milioane lei, potrivit unui comunicat al Loteriei Române, remis miercuri AGERPRES.

În urma tragerii Joker de duminică, la categoria I a acestui sistem de joc se înregistrează un report în valoare de peste 16 milioane lei (aproximativ 3,7 milioane euro).

La tragerile loto de duminică, 28 septembrie, Loteria Română a acordat 31.355 de câștiguri în valoare totală de 1,68 milioane lei.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Ce nu s-a spus despre fetiţa salvată din lacul îngheţat. „Adevăratul erou este altcineva"

2 Țara lui Plaha / El este noul președinte al Tribunalului București / E în Tribunal de 3 săptămâni și n-ar fi intrat la nicio ședință de judecată (surse) /

3 VIIDEO „Ieșiți public, doamnă von der Leyen, și spuneți adevărul! Să știe și cetățenii!” / Rares Bogdan, discurs dur în Parlamentul European!

4 „O recesiune cum nu au avut în 250 de ani” / Ce ar însemna ca Europa să vândă activele și titlurile de stat care reprezintă datoria SUA

5 Țara condusă de maimuțoi / Grindeanu vrea să-l pupe-n cur pe Trump cu miliardul din buzunarul nostru!