REVOLTĂTOR! Firea e la Viena! Postează pe Facebook! N-a mai suportat orașul ăla împuțit și aglomerat unde este primar...

Firea e la Viena! Postează pe Facebook! N-a mai suportat orașul ăla împuțit și aglomerat unde este primar... A plecat din București, era murdar, mirosea urât, este un oraș plin de dușmani; s-a dus la Viena unde-i un târg de Crăciun frumos, nu ca pe Dâmbovița unde se calcă toți săracii pe picioare





populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?