Să nu uităm, oameni buni, cum se ploconeau pe lângă țiitoare... comisarul.ro marți, 13 august 2019, 22:02 Distribuie Să nu uităm, oameni buni, cum se ploconeau pe lângă țiitoare... Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»