Șapte autoturisme s-au tamponat pe DN7 și DN1

Patru mașini s-au tamponat duminică, pe DN7, la Tălmaciu II, pe sensul Vâlcea - Sibiu, iar alte trei s-au ciocnit pe DN1, la kilometrul 300, pe sensul Sibiu spre Veștem, a anunțat Poliția locală.

Cele patru mașini de la Tălmaciu s-au tamponat din cauza nepăstrării distanței de mers.

În urma acestor tamponări, nu sunt victime, potrivit Poliției.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?