Scarlett Johansson, "dezamăgită" de Ivanka Trump

Actrița americană Scarlett Johansson a declarat joi că este "dezamăgită" de Prima Fiică Ivanka Trump, relatează DPA.

Ivanka "are o oportunitate de a produce cu adevărat un mare impact prin simplul fapt de a fi vocală dar nu face acest lucru. Acest lucru mă derutează", a declarat actrița de 32 de ani la Women in the World Summit de la New York.

Scarlett Johansson a spus că s-a întâlnit cu fiica președintelui american de mai multe ori în trecut și i-a creat impresia că este "o bună vorbitoare" și "inteligentă".

Actrița a jucat recent într-un sketch de comedie în cadrul showului "Saturday Night Live", parodiind-o pe Ivanka într-o reclamă pentru un parfum numit "Complicit".

Parodia de reclamă se încheie cu sloganul: "Parfumul pentru femeile care pot opri toate acestea... dar nu o vor face".

AGERPRES


populare
astăzi

1 Gabriela Ruse și-a dezvăluit relația cu un tenismen din Top 50 ATP: "Nu mă poate înțelege nimeni mai bine"

2 Așa o fi la Cadastru, cum zice Caramitru?

3 Dosarul DNA al lui Ciprian Ciucu / Document: Interceptări și bani cash

4 Vacanțe compromise pe litoral / steag roșu în Eforie, ape înghețate și plaje cu alge

5 Ce urmează săptămâna viitoare? / România, victima unui război gri despre care nimeni nu spune adevărul?