Schimbare notabilă pentru Ducii de Cambridge. Vor locui ca majoritatea oamenilor, într-o casă modestă, fără personal

Gata cu personalul şi spaţiile generoase, căci viitorul rege al Marii Britanii va locui destul de înghesuit, doar pentru a fi cât mai aproape de bunica sa, din ce în ce mai slăbită, din cauza vârstei.

Din Palatul Kensington, Ducii de Cambridge se mută în conacul Adelaide, de la domeniul Windsor, o proprietate modestă, cu doar patru camere, şi fără posibilitatea de a-i mai caza pe bonă, menajeră şi bucătar.

Citeşte mai departe aici...

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 „Îmi e milă de ei” / Vedeta PRO TV Corina Caragea a publicat capturi cu câteva dintre mesajele pe care le primește

3 VIDEO Circotecă între RTV și Realitatea Plus la protestul minerilor

4 Fost șef MI6 / Iranul „a jucat destul de bine o mână slabă” și are „un avantaj strategic” în fața SUA după ce Trump ar fi pierdut inițiativa

5 „Nu este corect ca cineva să dea foc lumii, iar restul să înghită cenușa”