SECRETUL din sondaje. Prințul Nicolae este măsurat cu cifre uriașe și sabotat

Nimeni nu spune cel mai mare secret al sondajelor de opinie din ultimul an de zile. Prințul Nicolae este măsurat cu cifre uriașe la capitolul încredere și sabotat chiar și de măsurătorile non-PSD! De ce oare? Surse din anturajul PNL, de pildă, spun că la sfârșitul lui noiembrie prințul Nicolae era aproape de președinte la capitolul încredere. Cu mult peste liderii PSD. În schimb, în sondaje apare, din când în când, Margareta.

O altă sursă, din zona PSD, spune că Pieleanu a vrut, la ultima măsurătoare, să dea și cifrele lui Nicolae, pentru a-l mai umbri puțin pe Iohannis. Numai că sondajul a ajuns la Dragnea. Care a luat foc.

Cine din România nu-l vrea pe acest băiat?




populare
astăzi

1 Un articol surprinzător de corect despre situația din Iran...

2 „Au fost pregătite și alte cărți care vor intra în joc la momentul potrivit”

3 Cazuri de corupție ca ăsta se întâmplă zilnic în instituțiile publice din România

4 Se întâmplă și la nemți, chiar cu vârf și îndesat...

5 VIDEO Păi nu anihilaseră Iranul, care tocmai a lansat rachete cu o rază dublă față de ce se știa până acum că are în dotare?