Şedinţă a Biroului Permanent Naţional al PSD, la Palatul Parlamentului

Conducerea PSD s-a reunit luni, la Palatul Parlamentului, în şedinţa Biroului Permanent Naţional.

La şedinţă participă preşedintele PSD, Liviu Dragnea, premierul Viorica Dăncilă, primarul general al Capitalei, Gabriela Firea, secretarul general al PSD, Marian Neacşu, alţi membri ai conducerii social-democrate.

Discuţiile se vor axa, cel mai probabil, pe tema organizării unui miting pentru redefinirea familiei, dar şi pe situaţia din ultima perioadă creată de protestele, respectiv greva din Sănătate. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan