Şedinţa CEx al PSD s-a încheiat; Guvernul va avea patru vicepremieri

Şedinţa Comitetului Naţional Executiv al PSD s-a încheiat. Liderii social-democraţi au decis ca noul Guvern să aibă în componenţă patru vicepremieri.

De asemenea, social-democraţii au hotărât desfiinţarea Ministerului Consultării Publice şi Dialogului Social. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?