Şedinţă de Guvern - luni dimineaţă, la Palatul Victoria (surse)

Următoarea şedinţă săptămânală de Guvern va avea loc luni dimineaţă, la Palatul Victoria, au declarat surse guvernamentale pentru AGERPRES.

Decizia privind organizarea şedinţei de Guvern luni a fost luată întrucât premierul Viorica Dăncilă are programate săptămâna viitoare o serie de vizite externe, au mai spus sursele citate. AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...