Şedinţa online a Guvernului s-a încheiat; a fost aprobat un memorandum confidenţial

Guvernul a anunţat că a discutat şi aprobat, în şedinţa online desfăşurată joi, un memorandum "confidenţial".

Aceasta a fost a doua şedinţă a Executivului din această săptămână.

În cadrul reuniunii desfăşurate miercuri au fost aprobate o serie de acte normative privind, între altele, domeniile social, sanitar, al achiziţiilor publice şi al infrastructurii, având ca iniţiatori ministerele Muncii, Sănătăţii şi Transporturilor. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?