Șefii țării, VIZITAȚI de CIA!

Preşedintele Klaus Iohannis s-a întâlnit, la Palatul Cotroceni, cu directorul adjunct al CIA, David Cohen, aflat în România pentru două zile.

Şeful CIA s-a întâlnit la Palatul Victoria şi cu premierul Cioloş, la întrevedere participând şi ambasadorul american, Hans Klemm, dar şi directorul SRI, Eduard Hellvig. Cohen a avut o discuţie şi cu directorul SIE, Mihai Răzvan Ungureanu, anunță  BN24.ro .



populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...