Șefii țării, VIZITAȚI de CIA!

Preşedintele Klaus Iohannis s-a întâlnit, la Palatul Cotroceni, cu directorul adjunct al CIA, David Cohen, aflat în România pentru două zile.

Şeful CIA s-a întâlnit la Palatul Victoria şi cu premierul Cioloş, la întrevedere participând şi ambasadorul american, Hans Klemm, dar şi directorul SRI, Eduard Hellvig. Cohen a avut o discuţie şi cu directorul SIE, Mihai Răzvan Ungureanu, anunță  BN24.ro .



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...