Sibiu: Patru răniți, din care doi copii, după un accident pe DN1, la Șelimbăr

Patru persoane, din care doi copii, au fost răniți luni seara, după un accident produs pe DN1, în localitatea Șelimbăr, potrivit poliției. Din primele informații se pare că cele patru persoane nu sunt rănite foarte grav, ele fiind preluate de ambulanțe SMURD pentru a fi transportate la spital.

O mașină a ieșit din DN1 fără să se asigure și a intrat în coliziune cu o altă mașină, care circula regulamentar. Se circulă îngreunat la locul accidentului, a declarat Luciana Balteș, purtătoarea de cuvânt a Inspectoratului pentru Poliție al Județului Sibiu.

AGERPRES


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...