Simona Halep, felicitată de jucătorii de tenis pentru titlul cucerit la Roland Garros

Românca Simona Halep, numărul unu mondial, a fost felicitată de jucători şi jucătoare de tenis, în reţele de socializare, pentru titlul de Mare Şlem cucerit sâmbătă la Roland Garros.

Cehoaica Petra Kvitova, dublă campioană la Wimbledon, a scris că Simona merita acest titlu: ''Simonaaaaa! Ai reuşit. Sunt atât de bucuroasă pentru tine. Să te bucuri de fiecare secundă. Meriţi atât de mult acest moment''.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?