Simona Halep s-a retras după ce a câștigat primul set, în meciul revenirii sale pe zgura de la Paris

Simona Halep a câștigat primul set disputat împotriva americancei McCartney Kessler (locul 123 mondial), dar fosta lideră mondial a acuzat probleme la genunchi și nu a reușit să ducă la capăt primul meci jucat pe zgură, suprafața ei favorită, după doi ani. Dubla campioană de Grand Slam s-a retras după o oră și 26 de minute de joc, la scorul de 7-5, 2-3.

*1-0 Halep.

*A început meciul, cu Halep la serviciu.

*Meciul va începe în jurul orei 17.00.

1 Dăncilă îl îngroapă definitiv pe Geoană, care a mințit cu nesimțire despre cum a ajuns el la NATO!

2 VIDEO Imagini spectaculoase de pe frontul din Ucraina, cu un atac rar de manual la nivel de batalion, al rușilor, oprit de ucraineni

3 Polițistul local Bucur Cezar Mihail s-a declarat femeie

4 VIDEO Lovitură cruntă încasată de Rusia în Crimeea! / Canal neoficial al aviației ruse: „Exact așa cum am spus că va fi. Veșnica pomenire…”

5 Un articol care dă fiori despre Siria, țara care a ajuns să supraviețuiască economic din fabricarea unui drog...