ȘOC la Antena 3! Dana Grecu, scoasă de pe post! Urmează Gâdea? Se anunță mișcări importante de grilă!

Șoc la Antena 3! Dana Grecu a fost scoasă din grilă și aruncată în week-end! Dana Grecu a anunțat faptul că vineri seara va fi ultima dată când emisiunea „La ordinea zilei”, de la Antena 3, va fi difuzată în actualul format.

„Trebuie să vă zic un lucru foarte important. Este ultima emisiune „La ordinea zilei” în acest format. Au trecut 12 ani de când intrăm așa în casele dumneavoastră. Sun un pic emoționată.  Nu o să ne mai vedem în fiecare seară, dar o să ne vedem cu niște surprize, cu niște emisiuni altfel”, a spus Dana Grecu.

Site-ul lui Buble, una dintre vuvuzelele trustului anunță că Dana Grecu va mai realiza emisiuni doar în week-end. Se pare că ”La ordinea zilei” va avea două ediții, sâmbăta și duminica. În plus, grila de programe a Antena 3 va suferi mai multe modificări în perioada următoare, mai anunță site-ul lui Buble.




populare
astăzi

1 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”

2 „Acum două luni fugea de funcția de premier, acum și-o dorește. A dus PSD la 13%”

3 Atacul iranian devastator asupra bazei navale americane din Bahrain: Noi dezvăluiri despre pagube și o reconsiderare strategică a SUA

4 Eugen Tomac explică de ce Nicușor Dan este considerat „pesedist”

5 Intensificarea atacurilor ucrainene în Crimeea ocupată duce la declararea stării de urgență