Steaua părăsește Liga Campionilor după 0-1 cu Manchester City în retur

Steaua București a fost eliminată de echipa engleză Manchester City cu scorul general de 0-6, după ce a fost învinsă, 0-1, în meciul desfășurat miercuri, pe "Etihad Stadium", în manșa a doua a play-off-ului Ligii Campionilor la fotbal.

 

AGERPRES (editor: Mircea Lazaroniu, editor online: Adrian Dădârlat)


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?