Taragotul lui Dumitru Fărcaş a fost găsit

Taragotul furat sâmbătă dintr-un microbuz parcat în faţa Ateneului Român a fost găsit de poliţiştii de al Poliţia Capitalei

Surse din Poliţia Capitalei au declarat că barbatul asupra căruia a fost găsit instrumentul muzical spune că l-a găsit într-un parc în timp ce alerda.

Dumitru Fărcaş şi alţi artişti sosiseră la Ateneu pentru a participa la spectacolul aniversar "Zamfir - 50 de ani pe scenă". Hoţii au acţionat după ce aceştia au coborât din microbuz. Cel mai probabil, ei ar fi găsit o uşă a microbuzului deschisă.

 


populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 VIDEO Așa o fi?

3 Cool! Așa o fi?

4 Mai mulți parlamentari neafiliați aleși pe listele AUR, SOS, POT și PSD s-au alăturat grupului PNL. Bolojan: „Avem o situație interesantă”

5 Majoritatea PSD-AUR a votat un proiect de lege al afaceristului Mohammad Murad, parte din negocierea PSD-AUR pentru moțiunea de cenzură