Teodor Mărieș detonează NUCLEARA în emisiunea lui Rareș Bogdan! Bădulescu l-a ÎNGROPAT pe Dragnea în Dosarul 10 august!

Teodor Mărieș detonează NUCLEARA în emisiunea lui Rareș Bogdan! Bădulescu l-a ÎNGROPAT pe Dragnea în Dosarul 10 august!

Teodor Mărieș detonează NUCLEARA în emisiunea lui Rareș Bogdan! Bădulescu l-a ÎNGROPAT pe Dragnea în Dosarul 10 august! 

BOMBA nopții! Bădulescu a menționat de 5 ori numele lui Dragnea, luni, în fața procurorilor! Amănunte INCENDIARE despre Dosarul 10 august! Aurelian Bădulescu a menționat de 5 ori în fața procurorului numele lui Dragnea, luni, când a dat o nouă declarație. Dezvăluirea a fost făcută de Teodor Mărieș în emisiunea Jocuri de Putere realizată de Rareș Bogdan la Realitate TV.

„Bădulescu a ridicat ștacheta. Îi tremura mâna procurorului când auzea numele lui Dragnea. De cel puțin cinci ori i-a pronunțat numele lui Dragnea Bădulescu”, a afirmat Mărieș în emisiunea lui Rareș Bogdan. Mărieș a mai afirmat și că la etajul 5 din sediul Ministerului de Interne, în permanență, Carmen Dan se afla pe telefon cu Dragnea, liderul PSD. Și că, la un moment dat, înaintea declanșării represiunii, colonelul Cucoș a plecat din sala de la etajul 5 pentru a nu fi de față când se dă ordinul. Mărieș a mai spus că după declarația de luni de la Parchet a viceprimarului Capitalei, Aurelian Bădulescu, la audieri va fi adusă și Carmen Dan.


populare
astăzi

1 BREAKING Șeful FMI pe regiune anunță o posibilă „supraperformanță economică” în România datorită reformelor deja realizate

2 BREAKING Rapoarte ale serviciilor secrete americane dezvăluie că Putin vrea să cucerească părți din Europa, inclusiv țări care sunt membre NATO

3 VIDEO Uite o chestie care merită văzută...

4 Situație critică în agricultură: „80% dintre fermieri nu-și mai pot plăti datoriile. Să-i execut sau să fiu eu executat?”

5 VIDEO „Era unul dintre foarte puținii oameni pentru care aș fi pus capul jos” / Radu Paraschivescu, despre prietenia pierdută cu Lia Savonea